Kruiziniai laivai siūlo meilę – laivelio stiliaus romantika poroms

Pagalvokite apie kelionę į kruizą, jei jūs ir jūsų partneris ieškote kito romantiško nuotykio. Daugeliui porų reikia pailsėti nuo kasdienės rutinos, užpildytos dideliu darbo krūviu, įtemptu grafiku ir vaikais. Ši pertrauka dažnai būna romantiško pabėgimo įvairiuose kruiziniuose laivuose forma.

Daugelis žmonių net nesvarsto kruizinio laivo kaip pasirinkimo, kai kalbama apie romantiškas atostogas. Tačiau yra ir kitų, kurie tiesiogine to žodžio prasme gyvena dėl kruizų ir gali kasmet leistis į du ar daugiau kruizų. Nesvarbu, ar anksčiau buvote kruiziniame laive, ar ne, jūs ir jūsų partneris gali romantiškai pabėgti kruiziniu laivu.

Prieš užsisakydami kruizinių kelionių pabėgimą, rekomenduojame apsvarstyti keletą veiksnių. Šie veiksniai yra svarbūs planuojant romantišką pabėgimą kruiziniame laive. Galima rinktis iš daugybės skirtingų kruizinių laivų ir kruizinių linijų.

Kruiziniai laivai dažnai laikomi dideliais, negabaritiniais laivais. Tačiau kruizinio laivo, kuriame norėtumėte atostogauti, dydis taip pat greičiausiai nulems intymumo laive lygį. Mažesnė kruizinė linija gali būti geriausias pasirinkimas, jei norite intymumo. Didesnis keleivių skaičius dažnai apsunkina buvimą laive, privačios akimirkos ir didesni kruiziniai laivai turi daugiau keleivių. Daugelis romantiškų kruizinių linijų savo mažesnius kruizinius laivus skiria poroms, norinčioms atostogauti vieni.

Be laivo dydžio, laivo stilius ir dekoras gali nulemti, ar galite patirti romantikos laive, ar ne. Kaip minėta anksčiau, yra keletas kruizinių linijų, skirtų poroms, norinčioms atostogauti vieni. Dalis šio taikymo gali apimti romantiškos aplinkos kūrimą. Romantikos tematikos kruiziniuose laivuose galite rasti romantiškų kajučių, kambarių tarnybos ir kitų panašių paslaugų.

Jei tai intymus, atpalaiduojantis ir romantiškas kruizas, tuomet raginame ieškoti kruizinio laivo, kurio keleivių amžius ribojamas. Šie kruiziniai laivai dažnai neleidžia vaikams patekti į juos. Galų gale, jums gali nepavykti mėgautis romantiškomis atostogomis, jei esate kruiziniame laive, kuriame gausu vaikų. Dažnai kruiziniai laivai su keleivių amžiaus ribojimu nukreipia savo keliones būtent į poras, ieškančias romantikos.

Nors įmanoma rasti kruizinį laivą, kurio keleivių amžius ribojamas, jums gali būti šiek tiek sunku. Jei nerandate, pasiteiraukite, kur laive bus apgyvendintos poros su vaikais. Daugelis populiarių kruizinių laivų dirba tam, kad šeimos ir atskiros poros būtų atskirtos. Jei ši politika galioja, kruizinė linija greičiausiai nurodys politiką savo svetainėje. Tą pačią informaciją galite gauti tiesiogiai susisiekę su kruizinio laivo atstovu.

Atostogos kruiziniame laive yra puikus būdas jums ir jūsų partneriui kokybiškai praleisti laiką kartu. Renkantis atostogas kruiziniame laive, intymumas laive yra toks pat svarbus kaip ir laive. Beveik visi išplėstiniai kruiziniai laivai prisišvartuoja uoste ir šie uostai dažnai yra kitoje šalyje, bet ne visada. Norėsite apsvarstyti kruizinę liniją, kuri siūlo sustojimus egzotiškuose ir romantiškuose uostuose, kad išnaudotumėte visas savo atostogų paskirties vietas. Šie uostai gali apimti Havajus, Meksiką, Bahamus ar kitas Karibų jūros dalis, bet jais neapsiribojant.

Havajuose, Meksikoje, Bahamuose ir likusioje Karibų jūros dalyje yra keletas kruizinių laivų uostų. Papildomų uostų galima rasti neprisijungusiose valstijose ir užsienyje. Daugeliui keleivių šiuose uostuose labiausiai patinka jų klimatas. Kadangi klimatas ir bendras oras gali turėti įtakos romantikai jūsų laive, nes atogrąžų orai yra linkę padidinti romantiką ore.

Be tradicinių kruizinių laivų, galite leistis į vietinį kruizą. Jei ieškote romantiško pabėgimo kruiziniame laive, bet baiminatės brangaus vandenyno kruizo kainos, turėtumėte pasidomėti vietiniais kruizais, siūlomais netoli jūsų namų. Šie kruizai dažnai apima vakarienę, šokius ir kartais nakvynę. Dažniausiai jie atsiranda mažuose kruiziniuose laivuose didelėje upėje ar ežere.